KURUMSAL

KURUMSAL

Ayrıcalık Sahil Martı'da Bir Başlangıçtır...

İnternet Sitemize Hoşgeldiniz. Sahil Martı Hotel Ailesi Olarak 30 Yıldır Sistemli Bir Şekilde, Profesyonel ve Sürekli Yenilenme Prensibiyle Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

Otelimizde; Sauna, Türk Hamamı, Fitness Salonu, Kuaför, Çamaşırhane, Bahçe ve Geniş Otopark Yer Almaktadır. Tüm Odalarımız Her Sezonda Olduğu Gibi Tamamen Yenilenmiş Olup, Klima, Balkon, Telefon, Mini Bar, Tüm Dünya Kanallarını İçeren Uydu Sistemi, Saç Kurutma Makinesi, Çay İkramı Seti ve Emanet Kasa Bulunmaktadır.

Tamamen Yenilenmiş Olan 4 Yıldızlı Sahil Martı Otel, Mersin'in Merkezinde Denize Sıfır ve Sahilinde Denize Girilebilen Tek Oteldir. Mersin Şehir Merkezine 10 Km, Yenişehir Fuar Alanına 5 Km, Adana Şakir Paşa Hava Alanına 85 Km Mesafededir.

Sahil Martı Otel 10-200 Kişilik Çok Amaçlı Toplantı Salonları, 600 Kişilik Kır Restaurant, 200 Kişilik Grand Restaurant, 220 Kişilik Roof Balo Salonu ve 500 Kişilik Deniz Balo Salonu ile Sizlere Hizet Vermektedir. Konaklamanız Süresince Gündüzleri Eşsiz Kumsalımızda ve Temiz Denizimizde Tatilinizi Yapıp Dinlenecek, Akşamları ise Otelimizin Şehre Yakınlığı Sayesinde Alışveriş Merkezlerini Ziyaret Edebileceksiniz. Tatil ve İş Seyehatlerinide Geniş, Ferah Lobimizde Sohbet ve İş Görüşmeleriniz İçin Gün Boyu Sıcak-Soğuk İçeceklerimizle Hizmetinizdeyiz...